۱۸.۷.۹۵

به بهانه عاشورا و یا روز عزاداری برای دشمنان این سرزمین و کشندگان نیاکانمان.....!

بر بزرگان جمت اشکی نمی ریزی ولی
در عزای تازیانت عیش عاشوراستی
بر ابومسلم نمی گریی که خنداندت ولی
در غم طفلان مسلم شیونت برپاستی
صد هزاران لاله از ایران زمین شد داغدار
تو هنوزت شیون از داغ دل لیلاستی
این‌همه سردار ملی غوطه زد در خاک و خون
باز چشمت اشکریز اصغر و صغراستی
گریه بر خواری خود کن گر سر زاریت هست
خنده بر شادی خود کن گرت استغناستی
گریه کن بر انقراض دولت ساسانیان
کاین مذلتها همه برخاسته زآنجاستی
قرنها سعی تو در بیگاری بیگانه رفت
بر سرت بیگانه زآن رو سرور و آقاستی

صادق سرمد

حدود ۳۰۰ سال پیش بر اثر رخدادی که برای ما روشن نیست, امپراتوری پارسی که بر جهان حکومت میکرد از هم پاچید و تلاش آخرین امپراتور آن نادر شاه نتیجه نداده و بربر هایی که مانند حیوانات وحشی در اطراف مرز های این امپراتوری شگفتانگیز در شرایطی سخیف میزیستند ( ویکینگ ها که در توحش زبانزدند و همانجا که میخوردند همانجا هم ادرار کرده و فضولات معده را خالی و همانجا هم بزنان و کودکان خود تجاوز میکردند, قبیله دزدان که امروزه خودشان را اعراب مینامند در حالی که اعراب کسانی بودند که در شمال آفریقا زیر پرچم پارس ها میزیستند و از این گروه بکلی متمایزند و ترک ها که به آنان حیوان گفته میشد از بس ابتدایی و بربر منش بودند ) بدرون شهر های آباد و زیبای ایران ریختند و جنایاتی مرتکب شدند که امروزه گوشه کوچکی از نمونه های آنرا در بین تروریست هایی که از نوادگان همان بربرها هستند میتوان دید. و زدند و بردند و کشتند و چپاول کردند و سوزاندند و افراد بزرگسال را سربریدند و سوزاندند و کودکان را به اسارات گرفته و در عوض توحش و خرافات و مذهب و زن ستیزی و همجنسگرایی و دزدی و قتل و غارت و حماقت خود را به ملت های متمدن پارسی که هنر و زیبایی و علم و ادبیات با همه لایه های زندگیشان عجین شده بود تحمیل کرده و کودکانی که باقی مانده بودند با توحش خود بار آوردند. نتیجه این جنایات همانگونه که امروزه در عراق و سوریه و خراسان بزرگ شاهدیم تولید پدیده های نفرت انگیزی بود که نسل آدمی را دگرگون ساخته و آدمیت را برای همیشه زنده بگور ساخت . پدیده هایی مانند مذهب و خرافات و حماقت و نامردمی های برخاسته از اینها که دستاورد توحش بربر ها بوده و هست , جامعه بشری را آنچنان رقت انگیز و پست نموده که برای هر که آگاه است جز رنج و تلخی دیدگاه دیگری در افق هستی آدمی متصور نیست.
یکی از این حماقتهای تحمیل شده به ایرانیان شیعه است که از بس احمقانست ویژه مرکز امپراتوری پارسا ها قرار داده شده تا هست و نیست و یادگارهای این امپراتوری عظیم را مانند تیزاب حل کرده و نابود سازد. و شاهکار آن مراسم عزاداری برای داعشیانی است که نیاکان پارسی را در ۳۰۰ سال پیش سربریدند. و از همه اینها دردآورتر مردمی هستند که باوجودی که کم و بیش به اصل ماجرا پی برده اند ولی همچنان برای قاتلان هستی و نیستی شان مراسم عزاداری برپا میکنند.
با وجودی که مطالب زیر بارها و بارها منعکس شده ولی به باور من تا زمانی که این مطالب آنچنان جا نیفتاد که در جامعه نقش مهم خود را بازی کند میبایست تکرار گردد.

امام حسین می‌گوید:
ما از تبار قریش هستیم وهواخواهان ما عرب ودشمنان ما ایرانیها هستند. روشن است که هرعربی ازهر ایرانی بهتر وهر ایرانی از دشمنان ماهم بدتر است. ایرانیها را باید دستگیر کرد و به مدینه آورد و زنانشان را بفروش رساند و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت.
امام سوم شیعیان -کتاب «سفینه البحار و مدینه الحکام و الآثار» صفحه ۱۶۴ نوشته شیخ عباس قمی
شیخ عباس قمی از برجسته‌ترین روحانیون شیعه و نویسنده کتاب مفاتیح الجنان است.


طبق کتاب تاریخ طبری:

ص ۳۰۰۷: حضرت عباس با ۵۰ تن، یورش می برند و مشک‌ها را پر از آب می کنند. و پیش حسین باز می گردند.
ص ۳۰۱۸: روز تاسوعا، وفتی زینب بی‌تابی می کند، «حسین بدو پرداخت و آب به چهره‌اش ریخت»
ص ۳۰۲۱: روز عاشورا، «حسین و همه ی یارانش»، با "مشک آب" موهای زائد بدن خود را زدودند.

جالب است. کتابی که با این جزئیات، وقایع کربلا را، در حدود یک صد صفحه نوشته، بریده شدن دو دست عباس، و تشنه بودن امام حسین در روز عاشورا را از قلم انداخته. و در عوض، تاکید داشته که امام حسین به اندازه ی کافی، تا روز عاشورا، آب در مشک داشته.

ما تا حالا برای چی گریه می کردیم؟ برای یک مشت دروغ؟


کربلا صحرا نبود ، جلگه بود
هوا اونقدر هم گرم نبوده ، حسین هم تشنه لب نبوده !
-------------------------------------------------------------------------
دهم عاشورای سال 61 هجری قمری برابر با 21 مهرماه سال 59 هجری شمسی است /بله عاشورا در فصل پاییز بوده !
پس این جنگ در گرمای تابستون نبوده بلکه در اواخر مهرماه و در فصل پاییز بوده / به نرم افزار های آنلاین تبدیل تاریخ مراجعه کنید
حتی اگر گرما هم بوده باشد برای هر دو سپاه این مسئله بوده!
-------------------------------------------------------------------------
کربلا صحرا نیست بلکه یک جلگه ی حاصلخیز در کنار رود پر آب فرات است. در این جلگه ی حاصلخیز بیش از شصت درصد مایحتاج کشاورزی مردم عراق تولید می شود. حالا صادرات عظیم خرمای عراق هم که مربوط به این منطقه است بماند.
-----------------------------------------------------------------------
امام سوم شیعیان و لشگرش تشنه نبوده اند.
اولا در صورت نبود آب هم می توانسته اند ازشیر شترهایشان استفاده کنند. که خوردن این شیر در میان مردم عرب بسیارپر طرفدار است.
دراحادیث و روایات و کتب تاریخی اسلامی متفقا همگی به نوره کشیدن امام حسین پیش از آغاز جنگ می پردازند. نوره همان واجبی است و برای استفاده از این ماده نیاز به آب برای دوش گرفتن است !
پس چطور آب در دسترس نبوده ؟
--------------------------------------------------------------------------
می گویند لشگر یزید آب را بر سپاه حسین بسته است !
چگونه ممکن است کسی بتواند روزدخانه ی پر آب فرات را ببندد؟
رودخانه ای که عرض آن در بعضی مناطق به چند صد متر می رسد !
-------------------------------------------------------------------------
اشکالی که وارد است اینست که اگر امام حسین برای جنگ میرفته چرا خانواده و بچه های کوچکش را همراه آورده بوده ؟
اگر امامان شیعه ادعا داشتند که از غیب مطلع اند و می دانسته اند که قرار است کشته شوند آیا قدرت تصمیم گیری باری مقابله با بحران را نداشته اند ؟ آیا کشته شدن حسین بهتر از پیروزی او و برقراری یک حکومت اسلامی مورد میلش بوده ؟
در کتاب تاریخ طبری یکی از دلایل جنگ ، دعوای عشقی میان حسین و یزید بر سر دختری زیبارو به نام ارینب دختر اسحاق آورده شده است که اگر دوست داشتید در این زمینه تحقیق کنید.
------------------------------------------------------------------------
تا ديروز همه از چايي بدشون ميومدا.... الان همچين ميزنه رو ترمز وسط خيابون انگار تكيلا نذري ميدن

هوی نیما پاشو برو یه دسته را افتاده از پیروزی تا امام حسین داره شیر کاکائو داغ با کیک میدن!

گویند روزی یکی از اصحاب پرسید در روز عاشورا چرا همیشه خورش قیمه دهند
 امام نقی نگاهی بر ایشان انداخت با تامل فرمود چون شمر ملعون، حضرت و یارانش را در صحرا قیمه قیمه کرد.
یکی دیگر از اصحاب از گوشه‌ای گفت: مردیم از نفخ لپه… لعنت بر معاویه! ای کاش کبابش می‌کردند.روزی حسنین بر امام نقی‌ (ع) وارد شده و پرسیدند: یا ابن التق، در مقایسه دو تاکتیکِ متفاوت
با ظالمان، جنگ حسین بهتر بود یا صلحِ حسن؟ نقی‌ (ع) در جواب فرمود: نه جنگِ حسین و نه صلحِ حسن.
چیزی فی‌ مابین این دو: تاکتیکی مثل اسهالِ زین‌العابدین که نه جنگ کرد و نه صلح!‬
و اما بشنوید از گروهی ضد انقلاب فتنه گر که ظهر امروز در تجمعی بدون مجوز و محدود در صحرای کربلا با سناریوی نخ نما و پوسیده تظاهر به تشنگی کرده تا به خیال خام خود برای جنگ تبلیغی استعمار علیه نظام خوراک تهیه کنند ...
(اگر ۱۴۰۰ سال پیش ۲۰:۳۰ داشتیم)

البته لازم به ذکر است بنا به درخواستهای فراوان مردم شریف و مومن کوفه واطراف سربازان گمنام امام زمان(یزید) در برابر این مزدوران ایستادگی کرده اند و جلوی اغتشاش این اقلیت۷۲نفری که از موساد و سازمان سیا خط میگرفتن رو گرفتن!
(خبرهای تکمیلی در بخشهای بعدی خبر)

گفتگوی ویژه خبری امشب در خصوص دست‌های پشت پرده استکبار مجوس و نقش بصیرت در زمان فتنه
با حضور سردار شمربن ذی الجوشن

امام نقی بعد از اختراع ماشین زمان توانست زمان را به قبل از واقعه عاشورا بازگرداند و با یاری رساندن به جدش حسین توانست شکست سختی بر یزیدیان وارد کند و سر یزید و یارانش را بریده و حسین را به تخت خلافت بنشاند. ولی وقتی با ماشین زمان به دوران خود بازگشت متوجه شد که مردم به جای اینکه برای حسین عزاداری کنند، برای یزید و یارانش عزاداری میکنند. از همه بدتر اینکه دیگر از خمس و زکات و مال مفت اهدایی شیعیان ابله هم خبری نبود. امام برای تصحیح این اشتباه دوباره سوار ماشین زمان شدند و به زمان حسین بازگشتند و با لباس مبدل شخصا سر حسین را جدا کرده و تقدیم یزید نمودند.