۱۰.۹.۹۳

برای اینکه کسی‌ نگوید این همه پول نفت، گاز، طلا، اورانیوم و و و چه میشود، مرتبا زنان ایرانی‌ را با چاقو و اسید میزنند!!... یعنی‌ با یک تیر دو نشان!


به تازگی باز یک منگول آخوند زاده، با تربیت و فرهنگ و شئونات اسلامی را راه انداختند تا با چاقو به باسن زنان ایرانی‌ حمله کند، آن هم در شهر‌هایی‌ که در دنیا به شهر‌های با فرهنگ و هنر و تمدن ایران معروفند، شهر‌هایی‌ مانند اصفهان و شیراز که همه هنر و معماری دنیا تقلید و کپی از معماری و شهر سازی این دو شهر است،( جدیدترین تقلید و کپی‌ برداری از این دو شهر ، کاخی است که در ترکیه ساخته شده) و به همین دلیل هم شهر‌هایی‌ با بیشترین جذابیت توریستی در ایران میباشند.


۳۵ سال چپاول و خوردن و کشتن ایران و ایرانی‌ ها، یک مشت آخوند عرب وحشی وارداتی را آنچنان گستاخ و وقیح کرده که در روز روشن دستور حمله به ناموس ایرانی‌‌ها را میدهند و از هیچ چیز هم شرم ندارند! به گزارش سایت دویچه وله، دیوانه روانی‌ که دوباره توسط آخوند‌ها تحریک شده یک بسیجی‌ است که صریحاً اعتراف کرده بر اساس گفته یک آخوند مبادرت به حمله به زنان ایرانی‌ را کرده است!


یک گله بسیجی‌ که تربیت شدگان اسلام اند و جز توحش، جنایت و خیانت به ایران هنر دیگری ندارند. اکثرا تخم و ترکه آخوند‌هایی‌ هستند که چپ و راست، یک ساعته و یا چند ماه صیغه کرده‌اند. و حماقت و گوسفند منشی از سر و رویشان می‌بارد، و انگار دست چین شده‌اند.


دویچ می‌نویسد:

"ضارب زنان جهرم: یک روحانی گفته بود ریختن خون بدحجاب مباح است"

فردی که با چاقو به زنان جهرم حمله می‌‌کرده دستگیر شده. گفته می‌شود او یک بسیجی ۲۲ ساله و پدرش نیز یک سرهنگ! پاسدار بسیج است. ضارب گفته از یک واعظ روحانی شنیده که "خون زنان بد‌حجاب مباح است" و او دست به عمل زده است!!


سایت سحام نیوز با انتشار گزارشی می‌نویسد که طی هفته گذشته ۱۱ مورد حمله به زنان و دختران شهرستان جهرم صورت گرفت که باعث ترس و وحشت عمومی در این شهر شده است. این سایت جزئیاتی از اعترافات یک فرد بسیجی دستگیرشده منتشر کرده است

پیش از آن مقام‌های محلی و امام جمعه جهرم نیز حمله با چاقو به دختران جوان در این شهر را تایید کرده‌ بودند. حجت‌الله رضایی سرپرست فرمانداری جهرم و رییس شورای تامین این شهرستان روز شنبه (۸ آذر / ۲۹ نوامبر) به خبرگزاری دولتی ایران (ایرنا) گفت: «با تلاش نیروهای امنیتی، انتظامی، قضایی، بسیج و نیروهای مردمی در مدت کمتر از ۷۲ ساعت عامل ناامنی و ایجاد مزاحمت، دستگیر شد.»

به گزارش سحام نیوز، فرد ضارب که پنجشنبه ۶ آذر دستگیر شده، جوانی است ۲۲ ساله به نام محمد بهشتی‌فر که عضو بسیج قطب‌آباد از توابع جهرم است.

به گزارش همین منبع، گفته می‌شود پدر ضارب، سرهنگ پاسدار جلیل بهشتی‌فر (جلیل اسفریزی) است که در حال حاضر فرمانده بسیج قطب‌آباد، روستایی در فاصله ۱۰ کیلومتری جهرم است.

سحام نیوز می‌افزاید که طی دو روز گذشته برخی افراد و محافل تلاش کرده‌اند وابستگی ضارب به بسیج را انکار کنند، اما در سوابق و فعالیت‌های این فرد در بسیج قطب‌آباد جای تردید نیست.

سرپرست فرمانداری جهرم و رییس شورای تامین این شهرستان پس از اعترافات ضارب گفته است: «ضارب به عمل قبیح خود مبنی بر حمله با چاقو به چند زن اقرار کرده و در حال حاضر تحت نظارت دستگاه انتظامی و قضایی است.» حجت‌الله رضایی تاکید کرد که با هر گونه ناامنی و کسانی که قصد اخلال در نظم عمومی را داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.

"ریختن خون بدحجاب مباح است"

ضارب محمد بهشتی‌فر در اعترافات خود گفته است، حمله با چاقو به زنان و دختران جهرم را پس از شنیدن صحبت‌های یکی از روحانیون که "ریختن خون بدحجاب را مباح شمرده است" انجام داده و هدف وی "اقدام عملی برای نهی از منکر" بوده است.

فرد ضارب در بازجویی‌های اولیه، هدف خود از این اقدامات را مبارزه با بدحجابی ذکر کرده و گفته است اهداف وی زنان و دخترانی بوده‌اند که حجاب کامل با چادر نداشته و پوشش مانتو داشته‌اند.
( حجاب زنان عربستانی ناداشته اند!)
گفته می‌شود مقامات محلی پس از شناسایی فرد ضارب و اعترافات او، بلافاصله گزارشی مبنی بر "عدم سلامت روانی" وی تهیه کرده و برای تایید به پزشکی قانونی ارسال کرده‌اند تا از هرگونه مجازات شدید قضایی فرد ضارب جلوگیری به عمل آید!!! ( تا این حد ایرانی‌‌ها را احمق میدانند!!)

درتمامی موارد، ضارب با چاقو به باسن دانشجویان دختری زده بود که با مانتو تردد می‌کرده‌اند. گفته می‌شود ناامنی‌های جاری در شهرستان جهرم باعث شد که درنهایت دانشجویان از روزچهارشنبه کلاس‌ها را تعطیل کنند.

منبع: دویچه وله

هیچ نظری موجود نیست: