۱۸.۱۱.۹۸

شما جیب ما را نزن، خیرات پیشکشت

شما غربی وحشی! سالی‌ ۵۰ تن اشغال و زباله‌های خانگی و صنعتی و شیمیایی شهر‌ها و کارخانجات را در اقیانوس‌ها خالی‌ نکن، کنفرانس سبز برگزار کردن پیشکشت.

به گوشه بسیار کوچکی از جنایت غربی‌ها بر ضد کره زمین و هستی‌ موجود بر روی آن، نگاه می‌کنیم. یادآوری میشود که تصاویر مربوط به ۵ سال پیش است، تصاویری که امروزه از جنایت غربی‌ها بر ضد کره زمین میتوان تهیه کرد بسیار فجیع تر است.


 – مردی مشغول موج‌سواری است، اما موج‌ها آکنده از زباله‌اند!– جنگل ملی Willametteدر اورِگان آمریکا که ۹۹ درصد جنگل‌زدایی شده است!

 – رودخانه زرد مغولستان آنقدر آلوده شده است که به سختی در نزدیکی آن می‌توان نفس کشید! 

– میدان ذغال سنگ رود Ken در کالیفرنیا که از سال ۱۸۹۹ از آن ذغال سنگ استخراج می‌شود!

 – آوریل ۲۰۱۰، آتش‌سوزی در سکوی نفتی انگلیسی‌ بریتیش پترلیووم در خلیج مکزیک که یکی‌ از بزرگترین فجایع واقعی‌ بر ضدّ سلامت کره زمین بود!

 – چشم‌اندازی پر از زباله!

 – جنگل‌های اندونزی توسط غربی‌ها به مزارع نخل تبدیل شده‌اند!

 – بخشی بزرگی‌ از جنگل آمازون توسط غربی‌ها به آتش کشیده شده تا تغییر کاربری داده شود! و بخش بزرگ دیگری به کاغذ توالت برای غربی‌ها تبدیل گشت!– بزرگ‌ترین مته حفاری دنیا ، Bagger ۲۸۸نام دارد و در آلمان از آن برای استخراج زغال‌سنگ استفاده می‌شود


– غنا، زباله‌های الکتریکی کشورهای غربی ،در کشور های چپاول گشته اینچنین انباشته می‌شوند!!

 – صحنه‌ای دردناک که نشان می‌دهد پلاستیک‌هایی که در زباله‌های کشور‌های اروپایی و امریکایی موجود بوده و در دریا خالی‌ شده است، عاقبت باعث مرگ جانداران می‌شوند. در اینجا جسد یک مرغابی آلباتراس در جزیزه میدوی واقع در اقیانوس آرام شمالی می‌بینید!!

 – آلمریای اسپانیا، صحنه‌ای که در آن تا چشم کار می‌کند گلخانه دیده می‌شود!

 – منطقه‌ای غنی از قطران در آلبرتای کانادا که با معدن‌کاوی و پس‌ماندها تخریب شده است!

– تا ۵۰ سال دیگر گرم شدن جهانی آب و هوا و بالا آمدن سطح آب، مالدیو زیبا را زیر آب خواهد برد!

– معدن «میر» روسیه و این حفره عظیمی که نشانی است از خالی‌ شدن ناگهانی لایه‌های زمین، و این گودال عظیم اگر در هر شهری اتفاق بیفتد صد‌ها هزار انسان را در خود می‌کشد!

 – یک کوه یخی بزرگ در نزدیکی نروژ در حال آب شدن است!

هیچ نظری موجود نیست: